xlogdansk.pl

Twój ulubiony blog ogólnotematyczny

Biżuteria to ozdoba, która doda szyku i elegancji każdej stylizacji. Może także podkreślać nasz styl i indywidualizm. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Wyjątkowo duże pole do popisu mamy w przypadku srebrnych zawieszek do łańcuszków. Idealne zarówno na co dzień, jak i od święta. A te ręcznie wykonane? Prawdziwe cuda!

Biżuteria uniwersalna?

Planując naszą stylizację, zazwyczaj szczególną uwagę przywiązujemy do biżuterii. W końcu to ona najszybciej przyciąga uwagę innych osób i jest prawdziwą ozdobą naszego stroju. Szczególne miejsce wśród wyrobów jubilerskich zajmują zawieszki srebrne, które kochamy za ich uniwersalność i wiele możliwości, jakie nam dają. Zawieszone na łańcuszku pięknie eksponują dekolt, dodając jednocześnie delikatności i subtelności. Jest to zdecydowanie biżuteria dla każdego, tym bardziej że to od rodzaju zawieszki zależy jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli chcemy błyszczeć i wybieramy się na przyjęcie lub randkę, na pewno najlepszym wyborem będzie zawieszka srebrna z cyrkoniami. Ten kamień ozdobny pięknie lśni i wspaniale komponuje się ze srebrem, dzięki czemu skutecznie przyciąga uwagę. Z kolei podczas ważnego spotkania czy w pracy sprawdzą się zawieszki srebrne z kamieniami. Spośród wielu rodzajów kamieni, z pewnością uda nam się znaleźć ten, który będzie najlepiej komponował się z naszym strojem. Jest to prawdziwa klasyka, która oczywiście może zmienić swój charakter na bardziej nowoczesny – wszystko zależy od modelu, na który się zdecydujemy. I za to właśnie kochamy srebro – jest uniwersalne.

Srebrna zawieszka do łańcuszka jest idealna na co dzień, nawet jeśli ubierzemy ją do jeansów i zwykłego t-shirtu, będzie wyglądała świetnie. Z drugiej strony jest niezastąpiona przy tak uroczystych okazjach, jak ślub czy sylwester. A dzięki temu, że nie jest droga, możemy posiadać wiele zawieszek i zmieniać je w zależności od okazji.

Biżuteria ręcznie wykonana – wyjątkowa i efektowna

Gdzie kupić najpiękniejszą srebrną zawieszkę? Dużym powodzeniem cieszą się obecnie produkty handmade, czyli wykonane ręcznie, nie maszynowo. Podobnie jest w przypadku biżuterii. Sama świadomość tego, że nasza zawieszka srebrna została wykonana ręcznie sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Ma to też tę przewagę nad produkcją przemysłową, że żadna maszyna nie będzie tak precyzyjna, jak ręce zdolnego jubilera. Także zdobienia, które znajdują się na zawieszkach, są unikalne i możemy mieć pewność, że nie kupimy takich samych w innym sklepie. To prawdziwe dzieła sztuki, który są niezwykle efektowne, a przy okazji nie kosztują fortuny. Zawieszka srebrna z cyrkoniami lub kamieniami to także dobry pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Bez względu na okazję, możemy mieć pewność że jest to prezent przydatny i efektowny. Ucieszy się z niego każda kobieta. Wybierając biżuterię, czy to dla siebie, czy w prezencie, warto zwrócić uwagę na kraj jej pochodzenia. Nie od dziś wiadomo, że polski produkt to gwarancja jakości i dobrej ceny. Poza tym wspierając polskie przedsiębiorstwa, rozwijamy krajową gospodarkę.

Dobra jakość nie oznacza wysokiej ceny

W naszym społeczeństwie często uważa się, że im wyższa cena, tym lepsza jakość. Na pewno nijak się to ma do rzeczywistości, także na rynku biżuterii. Oczywiście, jeśli kupujemy zawieszkę ze srebra w dużej sieciówce, płacimy nie tylko za produkt, ale także za jego markę, jest więc dużo droższa. Nie przekłada się to w żaden sposób na jakość, ponieważ biżuteria produkowana masowo nie ma w sobie elementu wyjątkowości. Lepiej więc szukać biżuterii wśród polskich producentów, którzy posiadając mniejsza koszty produkcji, mogą pozwolić sobie na niską cenę przy jakości najwyższej klasy. Mamy przy tym pewność, że posiadana przez nas zawieszka do łańcuszka srebrna jest wyjątkowa i mało realne, żeby nasza koleżanka posiadała taką samą (chyba że same jej ją kupimy). Zawieszka srebrna z cyrkoniami czy zawieszki srebrne z kamieniem? Wybór należy do Ciebie!