xlogdansk.pl

Twój ulubiony blog ogólnotematyczny

W życiu łóżkowym u Ciebie i Twojego partnera już od jakiegoś czasu nie układa się tak jak powinno? W poniższym artykule przedstawimy Ci kilka rozwiązań jak możesz to zmienić!

Rutyna w łóżku

Rutyna w seksie jest jedną z najgorszych rzeczy, które mogą przydarzyć się w związku. Niestety jeżeli nic z nią nie robimy, bardzo często przeradza się ona w dalsze problemy, a także zdrady lub rozpad związku czy małżeństwa. Seks jest podstawową potrzebą w życiu każdego z nas. Edukacja w tym temacie jest coraz większa, szczególnie mówiąc o młodych osobach. Przestaje być to temat tabu, a każdy już zdaje się rozumieć, że ma to ogromny wpływ na nasze życie. Niezależnie od tego czy jesteśmy w związku, czy nie. Pod kątem małżeństwa czy innych długoletnich związków, rutyna w łóżku najczęściej dotyczy zdecydowanego obniżenia częstotliwości stosunków. Oprócz tego każdy seks jest do siebie bardzo podobny. Korzystamy z tych samych, jednakowych pozycji. W wielu przypadkach nawet całkowicie rezygnujemy z gry wstępnej. 

Rutyna w łóżku może nas dopaść niezależnie od naszego stażu w związku. Kluczem jest jednak jak najszybsze zrozumienie, że jest to problem. Pamiętaj, że tę sytuację zawsze da się zmienić, o ile wspólnie z partnerem omówicie tę sprawę i podejmiecie starania ku temu, aby w Waszym łóżku znowu pojawił się ogień!

Jak urozmaicić stosunek?

Zauważyłaś u siebie i swojego partnera problemy z rutyną w łóżku? Zastanawiasz się co możecie z tym zrobić? Po pierwsze, rozpocznijcie od rozmowy. Zastanówcie się z czego wyniknęła ta sytuacja. Przemyślcie, na jakie kroki jesteście otwarci. Pamiętaj, że uda Wam się poprawić te sytuacje tylko wtedy, kiedy oboje będziecie tego chcieli. 

Świetną propozycją dla Was będą gadżety erotyczne. Jeżeli nigdy nie mieliście okazji ich przetestować – to najwyższy czas na to, aby spróbować! To rozwiązanie, które z pewnością wprowadzi powiew świeżości do Waszego seksu. Jeżeli wielokrotnie się nad tym zastanawialiście, ale blokowała Was niechęć i wstyd związany z odwiedzeniem sex-shopu stacjonarnie – rozwiązaniem dla Was będzie skorzystanie z opcji złożenia zamówienia internetowego. Dzięki temu możecie sprawdzić cały asortyment sklepu w ciągu jednego wieczoru i zamówić kuriera z przesyłką pod same drzwi, dzięki czemu osoby postronne nie będą widziały Waszych zakupów. Z pewnością zainteresuje Was wibrator dla par w swiat-doznan.pl. Ogromny asortyment sklepu internetowego sprawi, że z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie. Pamiętaj, że dopóki nie przetestujesz danej zabawki erotycznej nie wiesz, czy jest on dla Ciebie odpowiedni. Życie jest zbyt krótkie na nudny seks! Eksperymentuj i sprawdzaj jakie doznania przyniesie Ci i Twojemu partnerowi poszczególny gadżet erotyczny z sex-shopu. 

Kolejną propozycją dla Was, aby wprowadzić świeżość w życiu łóżkowym, są przebieranki. Brzmi banalnie, jednak Twój partner z pewnością chciałby zobaczyć Cię w stroju lateksowej kocicy lub kuszącej pielęgniarki w krótkiej spódnicy. Przebieranki to idealna propozycja ku temu, aby wprowadzić coś nowego do Waszej gry wstępnej, z pewnością doprowadzi to Twojego partnera do czerwoności! Zdecydowanie zwiększy napięcie przed samym stosunkiem. 

Zadbajcie również o odpowiednią grę wstępną. Nie możecie jej pomijać. Spróbujcie dłuższej formy seksu, rozkoszując się każdą chwilą. Pomysłów na ciekawą grę wstępną jest oczywiście wiele, a wszystko zależy od naszych preferencji. Propozycją może być na przykład obustronny masaż lub na przykład całowanie ciała, które powoli i delikatnie przechodzi w seks oralny. 

Seks jak urozmaicić? Jak widzisz przy wspólnych staraniach jesteście w stanie osiągnąć wszystko. Kluczem do sukcesy jest jednak rozmowa o swoich potrzebach, preferencjach oraz propozycjach, które można wprowadzić, aby wprowadzić w tę sferę nieco świeżości. Nie zwlekaj, razem ze swoim partnerem zadbaj o zwalczenie rutyny w łóżku już dziś! Oboje zasługujecie na ciekawy i zróżnicowany seks, który będzie idealną odskocznią od ciężkiego życia codziennego.