xlogdansk.pl

Twój ulubiony blog ogólnotematyczny

W letnie dni sporej liczbie dziewczyn zależy na tym, aby stworzyć fryzurę modną i gustowną. Gdy wybierasz się na plażę, często myślisz o odpowiednim upięciu, które można samodzielnie wykonać w domu. Istnieje wiele propozycji, jakie można dobierać do swoich wymogów. Pamiętaj o tym, że stworzenie takiej stylizacji nie stanowi trudnego zadania. Jaka fryzura na plażę jest najlepsza? Jak ją wykonać? O czym musisz pamiętać?

Fryzury na plażę krok po kroku – jak zrobić?

Pierwsza propozycja to stylowa fryzura messy bun, która w ostatnim czasie robi furorę na modowym rynku. Ta opcja jest bardzo łatwa w stylizacji. Podczas wyjścia na plażę raczej nie wybiera się wyszukanych fryzur, których wykonanie samemu sprawia trudności. Najlepsze rozwiązania posłużą podczas kąpieli, opalania i nie zniszczą się po wyjściu z wody. W tym wypadku niesforny koczek doskonale się sprawdzi. Jak zrobić Messy Bun? Warto wytłumaczyć wykonywanie tej fryzury na plażę krok po kroku:

  • zbierz luźno wszystkie włosy i uformuj z nich kok z tyłu głowy,
  • podepnij kosmyki za pomocą kilku wsuwek, 
  • wyciągnij kilka małych pasm z fryzury, aby nadać jej lekkości,
  • delikatne rozluźnij koczka palcami i gotowe – fryzura na plażę powstała w kilka chwil.

Okazuje się, że włosy będą jeszcze piękniej się prezentowały wtedy, gdy użyjesz sprayu z solą morską przeznaczonego do tworzenia fal. Produkt ten przyda się podczas morskich kąpieli i opalania się.

Fryzura na plażę – rozpuszczone i ulizane włosy

Fryzury na plażę obejmują często stylizacje ulizane i rozpuszczone. Nie każdy ma ochotę wiązać czy upinać włosy, dlatego taka wersja jest doskonałą alternatywą. Ulizane kosmyki z pewnością przyciągną uwagę. Plażowa stylizacja tego typu odznacza się elegancją. Natomiast zastosowanie żelu sprawi, że Twoje włosy zyskają naturalny i ładne blask.

Jak zrobić fryzurę na plażę w tym wydaniu? Wyprostuj włosów za pomocą prostownicy. Nie zapomnij o użyciu produktu termoochronnego, który zapobiega zniszczeniom pasm. Kolejne etapy są zależne od Twojej kreatywności i odwagi. Swobodny styl uzyskasz wtedy, gdy zrobisz przedziałek na środku głowy, a następnie nałożysz żel na włosy. Z kolei bardziej surową stylizację warto zaczesać do tyłu, blisko skóry głowy. Żel trzeba równomiernie rozprowadzić od podstawy, aż do końcówek. Jeśli nie masz dostępu do tego produktu, postaw na olejek lub wosk. W tym wypadku pomocne są też wsuwki, którymi upniesz pasma po bokach głowy. Jest to zalecane posiadaczkom grubych pukli.

Jaka fryzura na plażę? Zaplecione włosy

Pleciona fryzura to bardzo ciekawy wybór na plażę. Włosy pozostają dzięki temu na swoim miejscu, nawet gdy oddziałuje na nie wiatr. Takie rozwiązanie jest dobre dla posiadaczek długich kosmyków. Zwyczajna jodełka lub warkocz sprawią, że pasma pozostaną na docelowym miejscu przez długi czas. W tym celu zrób przedziałek z boku głowy i przeciągnij kosmyki do tyłu. Następnie przejdź do podzielenia włosów na trzy pasma i uplecenia francuskich warkoczy. Skręcaj wąskie partie włosów od linii głowy aż do samego końca. Do reszty konieczne jest przypięcie końca zaplecionego pasma.

Wybierając tę opcję, bez problemu założysz kapelusz lub czapkę z daszkiem. Co ciekawe, połączysz ją także z kokiem, co nie wymaga pozostawiania luźnych kosmyków. Natomiast jeśli chcesz zaszaleć i marzą Ci się warkoczyki ombre, wejdź na stronę https://www.zwap.pl/Wlosy-na-warkoczyki-ombre-c23, gdzie znajdziesz włosy w wielu intensywnych kolorach.

Jak widać, powyższe fryzury na plażę to dobry wybór dla wielu kobiet. Każda pani może postawić na takie stylizacje, które spełnią jej oczekiwania. Niektóre lubią mocno zawiązane włosy, a inne wolą rozpuszczone. Każdy jest inny, a mnogość rozwiązań daje liczne możliwości. 

Jaka fryzura na plażę stanowi najlepszy wybór? Warto podkreślić, że niezwykle modne są włosy zaplecione, ulizane lub ułożone w messy bun. Każdą propozycję wykonasz samodzielnie w domu lub z pomocą mamy, przyjaciółki czy siostry. Od tej pory każde wyjście na plażę staje się czystą przyjemnością. Nasza solidna fryzura poradzi sobie z warunkami atmosferycznymi, wiatrem, piachem, słońcem i otoczeniem plażowym.